پایان کابوس انجام آزمایش خون در کودکان اوتیسم🤞

آزمایش خون در کودکان اوتیسم| دوست اوتیسم

آزمایش خون در کودکان اوتیسم; معاینات پزشکی و آزمایشگاهی به خصوص در سنین کودکی، نقش زیادی در سلامت کودک و کنترل بیماری‌ها دارند. این معاینات گرچه برای بسیاری از خانواده‌ها ساده به نظر می‌رسند، اما خانواده‌هایی که دارای فرزند اوتیسم هستند، در این راه نیاز به حمایت‌ و خدمات تخصصی‌تری دارند.

آزمایش خون در کودکان اوتیسم| دوست اوتیسم

آزمایش خون در کودکان اوتیسم

کودکان با اختلال اوتیسم، به خاطر مشکلات شناختی که باعث چالش در درک صحبتها و فرآیندها می‌شود، مشکلات رفتاری مثل لجبازی و قشقرق،  اختلال یکپارچگی حسی که سرچشمه‌ی مشکلات متفاوت حسی در آن‌هاست، برای انجام معاینات پزشکی و آزمایشگاهی نیاز به تیمی متخصص و آشنا با اوتیسم دارند، تا بتوانند خدمات را به نحوی ارائه کنند، تا آسیبی به کودک وارد نشود.

ما برای رفاه حال خانواده‌هایی که نیاز به انجام این آزمایشات دارند، به صورت دوره‌ای و با همکاری تیم‌های متخصص پزشکی، اقدام به برگزاری فراخوان‌های مرتبط با سلامت و پزشکی می‌کنیم. این فراخوان برای بار سوم، در تاریخ ۷/ شهریور ماه /۱۴۰۱ با همکاری تیم آزمایشگاه کولایف، و با شرکت ۲۱ کودک با اختلال اتیسم برگزار شد. امید است با همراهی و حمایت خیرین، حامیان و خیرین خود بتوانیم در آینده گامی بلندتر، در جهت ارائه‌ی خدمات به کودکان اتیسم و خانواده‌هی آن‌ها برداریم.

موسسه خیریه دوست اتیسم می‌کوشد تا با ارائه کاملترین خدمات توانبخشی و آموزشی، مطابق با نیازهای هر کودک، زندگی شادتری برای کودکان مبتلا به اوتیسم فراهم نماید.
والد محترم، اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، درباره ی اوتیسم و یا نیاز به هرگونه آموزش برای نحوه ی برقراری ارتباط با کودک مبتلا به اتیسم خود دارید، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۰۳۴۵۴ ، با ما در ارتباط باشید.

۱۱ Comments

 1. ممنون از تیم خوبتون که این کار دشوار براى ما راحت کردید

 2. چقدر این هماهنگی ها قشنگ و درست بود.
  با وجود اذیت بچه ها خیلی با حوصله بودید

 3. عین مادر و پدر دلسوزانه کنار بچه هامون بودین و خم به ابرو تون نیومد…

 4. کاش یه سری راهکار بهمون یاد بدید که بتونیم تو آزمایشگاه استفاده کنیم ?

  1. سلام به شما همراه گرامی
   در سایت صدای اویتسم http://www.autismvoice.ir مواردی وجود داره که میتونه براتون کاربردی باشه

 5. آزمایشگاه کابوس ما خانواده های اتیسمه درست مثل دندونپزشکی

 6. چقدر خوبه که تو همه ‌‌ی زمینه ها حواستون به بچه ها هست

 7. پسر من تالاسمی مینور داره و سالی یکبار آزمایش باید بده. هر بار آنقدر اذیت میشه که دیگه دلم نمی‌خواد برای آزمایش ببرمش?حیف که براش لازمه

 8. سپاس از آزمایشگاه کولایف و شما عزیزان

 9. سلام چطوری میتونیم از بچه ها حمایت کنیم؟

 10. چه کار خوبی کردین این برای والدین خیلی سخته کاش چند ماه یکبار برنامه اش رو بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *