دوست اوتیسم در ایران مال

دوست اوتیسم در ایران مال| دوست اوتیسم

در تاریخ ۵ شنبه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱، کودکان اوتیسم و همکاران ما از دوست اتیسم مهمان انتشارات ثالث در ایران مال بودند.
با همکاری نشر ثالث و برای حمایت ایشان از کودکان با اختلال اوتیسم، موسسه خیریه‌ی دوست اوتیسم، نمایشگاهی از آثار و محصولات موسسه خیریه دوست اوتیسم، به منظور حمایت از آموزش کودکان با اختلال اوتیسم در محل نشر ثالث برگزار شد. کودکان با اختلال اوتیسم در این مجتمع حضور یافتند، با افراد مختلف صحبت کردند و آثار خود را به فروش رساندند.

موسسه خیریه دوست اتیسم، می‌کوشد تا با ارائه کاملترین خدمات توانبخشی و آموزشی، مطابق با نیازهای هر کودک، زندگی شادتری برای کودکان مبتلا به اوتیسم فراهم نماید. والد محترم، اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، درباره ی اوتیسم و یا نیاز به هرگونه آموزش برای نحوه ی برقراری ارتباط با کودک مبتلا به اوتیسم خود دارید، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۰۳۴۵۴ ، با ما در ارتباط باشید.

دوست اوتیسم در ایران مال

یکی از مهم‌ترین موضوعات در بحث اگاهی‌رسانی، و اطلاع‌رسانی از اختلال اوتیسم حضور افراد با اختلال اوتیسم در جوامع و فضاهای اجتماعی و عمومی است، که باعث می‌شود اعضای جامعه این افراد را ببینند، و با ظاهر و ویژگی‌های آن‌ها، اختلال اوتیسم و نیازهای خاص آن‌ها آشنا شوند.

کودک با اختلال اتیسم درحال نقاشی کردن صورت

در یک دنیای ایده‌آل، گنجاندن افراد با اختلال اوتیسم در جامعه، به معنای شامل کردن کامل این افراد در هر جنبه‌ای از زندگی اجتماعی است. از ورزش و تفریح گرفته، تا خدمات مذهبی و هنر. و این امر بدون حمایت نهادها، و مراکز مختلف، و همچنین یاری افراد آشنا با اختلال اوتیسم امکان‌پذیر نیست.

البته که دنیای ما یک دنیای ایده‌آل نیست، و برنامه‌های «جایگزینی» همیشه به دلایل زیادی پیگیری نمی‌شوند، یا اجرای آن‌ها بسیار سخت است. سطوح مختلفی از جایگزینی و پذیرش افراد با اختلال اتیسم وجود دارد. همچنین روش‌های بسیاری برای کمک به سازمان‌های اجتماعی، و افرادی که به آنها خدمت می‌کنند برای به کارگیری و پذیرش این افراد وجود دارد.
موسسه خیریه دوست اوتیسم، با حمایت و یاری شما عزیزان، در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌رسانی از اختلال اوتیسم، گام برمی‌دارد. ما تلاش می‌کنیم تا نیازهای اساسی مرتبط با اوتیسم را شناسایی کرده، و در راستای حل کردن آن‌ها گام برداریم. در این مسیر دستان یاریگر و گرم شماست که روشنایی راه ماست.
باشد که همه‌ی ما دوست اوتیسم باشیم.

۱۰ Comments

  1. کاش بچه های ما هم تو موسسه شما نمیان بتونن از برنامه هاتون استفاده کنن

  2. چقدر کار جالبی انجام دادین. شاید اینجوری بقیه ی بچه ها وقتی بچه ی اتیسم میبینن براشون عجیب نباشه یا مامانشون نگه بیا اینور بهش دست نزن…

  3. به امید روزی که کسی بچه های ما رو مسخره نکنه

  4. موفق باشید ?

  5. چقدر خوبه آموزش و آگاه سازی تو هر جایی که رفت و آمد زیاده

  6. چه فرهنگ سازی خوبی

  7. کاش فرهنگ‌سازی از مدرسه ها شروع بشه که دیگه کسی با به هم ریختگی بچه های ما بهمون سرکوفت نزنه

  8. از نظر بعضی آدما انگار بچه های ما واگیر دارن یا کثیفن‌.

  9. شما همیشه تمام تلاشتونو برای بچه های ما کردید و از این بابت ازتون ممنونیم

  10. چقدر کار قشنگی کردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *